Fascination About بازاریابی شبکه ای

هرمی محصول دار
یا فرد از لیدر کراس برای مشکلات تیم خودش وقت جلسه تک به تک میگره تا ازش تجربه بگیره

در مدرسه توسعه فردی و کسب و‌کار علی مس‌چی مهارت هایی را خواهید آموخت که به لطف آنها می‌توانید تغییرات بزرگی در زندگی و کسب‌و‌کارتان ایجاد کنید و از داشتن یک زندگی بهتر لذت ببرید.

گروه آموزشی مارکت ام ال ام با رسالت آموزش نتورک مارکتینگ یا آموزش بازاریابی شبکه ای به عنوان یکی از بهترین فرصت‌های کسب و کار به شکل کاملا صحیح و اصولی، ارتقاء سطح معلومات شما و تغییر نظام باورهای شما نسبت به خودتان و تجارتتان پا به عرصه اینترنت گذاشت.

خدمات مالی، مالیاتی، حسابداری خدمات حسابداری و مالیاتی

به هر حال بازاریابانی که تکنیک‌های سئو را به درستی اجرا می‌کنند، نتیجه خوبی می‌گیرند. گوگل بیش از همه به کاربران اهمیت می‌دهد و بازاریابان هم باید به این نکته توجه داشته باشند.

برای خود خط قرمز تعریف کرده و مراقب خط قرمزهای خود باشید:  بعضی از شرکت‌ها اقدام به کلاهبرداری از طریق خرید محصولات یک شرکت می‌نمایند که تقریباً همیشه منجر به ضرر کارمندان خواهد شد.

اما سوال اساسی اینجاست که با توجه به حواشی زیاد پیرامون این مدل از بازاریابی، آیا واقعا این سیستم بازاریابی مشکل دارد یا در کشور ما توسط برخی سودجویان مورد سواستفاده قرار گرفت؟ فهرست مطالب

بازاریابی و فروش بازاریابی شبکه‌ ای چیست؟ ۱۰ مزایا و معایب نتورک مارکتینگ

همانطور که در توضیحات نوشته شده، این کلمات القابی هستند که شرکت های مختلف برای بازاریاب های خود استفاده میکنند.

این اولین بار بود که مردم به صورت عمومی از یک وسیله دیجیتالی استفاده می‌کردند. پس از اولین باری که یک اجرای اپرا به شکل زنده از رادیو پخش شد، مردم بلیط این نمایش را خریدند و این اولین استراتژی بازاریابی دیجیتال بود!

کتاب ها و مقالات کسانی که در این راه موفق شده اند را مطالعه کنید.

برخی یوتیوبر می‌شوند و برخی هم از ایمیل مارکتینگ استفاده می‌کنند. بازاریابی آنلاین به طور کلی به روش‌های زیر انجام می‌شود:

فروش تکنیک هایی دارد که اگر می خواهید در مورد آن کسب اطلاعات کنید به شما پیشنهاد می کنیم مقاله افزایش فروش را مطالعه کنید.

برای اطلاع از تخفیف‌های دوره ها و اخبار کوچینگ در خبرنامه ما عضو شوید!

https://luxurynetworker.ir/tag/%d8%a8%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%86/

آیا با تلاش و کوشش و… می‌توان موفق شد؟
محیط نتورک مارکتینگ پر است از جملاتی که انگیزشی هستند، جملاتی با مضمون:

تلاش کردن نتیجه‌بخش است.
هیچ وقت ناامید نشو.
هر کس بهت گفت موفق نمیشی بدون داره بهت حسادت می‌کنه.
موفق شو و با لامبورگینی از جلوشون رد شو تا بسوزن.
و…
نفس تبلیغ بازاریابی شبکه ای بسیاری از این جملات درست است. بله با تلاش و کوشش و شکست‌ناپذیری می‌توان موفق شد. اما قبل از آن مسلما باید در مسیری درست گام برداریم. جوانب مختلف کاری که می‌خواهیم انجام دهیم را بسنجیم، بعد اقدام کنیم. از کاری که می‌خواهیم انجام دهیم مطمئن شویم، بعد تلاش و سخت کوشی و تسلیم نشدن و… را استارت بزنیم. «انتخاب یک شغل درست» نیز بخشی از این تلاش و کوشش و… است.

برخی از اصلی‌ترین انتقادهایی که به سیستم فعلی نتورک مارکتینگ در ایران وارد است موارد زیر می‌باشد:

کیفیت کالاهایی که بسیاری از این شرکت‌ها ارائه می‌دهند، گاها فوق‌العاده پایین است. بنابراین کمتر می‌توان توقع داشت که این محصول به طور دائم و مستمر به فروش رود. مگر توسط خود بازاریاب و آن ۳۰ نفر از دوستان و آشنایان اطراف او.
تعداد بازاریاب‌ها از حدی که فراتر برود، بازاریاب‌های بخش متوسط رو به پایین هرم، عملا درآمد قابل توجهی نمی‌توانند داشته باشند و صرفا اندک فروشی می‌توانند بکنند و آن سود رویایی فقط می‌تواند عاید اعضای بالای هرم باشد (مسئله فروریزش هرم).
وقتی که بررسی می‌کنید که در چه حالت می‌توانید با این سیستم ثروتمند شوید، می‌بینید که باید تیمی بزرگ و فعال را داشته باشید. یک هرم بزرگ که بیشتر اعضای آن فعال هستند و دائم در حال فروش هستند. و این، تنها حالتی است که شما می‌توانید موفق شوید.
برای داشتن چنین هرمی قطعا شما باید یکی از سخت‌کوش‌ترین و باهوش‌ترین افراد کشور باشید (بدون اغراق). و فقط ۱ درصد از افراد در این سیستم‌ها می‌توانند چنین موفقیتی داشته باشند. در صورتی که در بسیاری از مشاغل دیگر هم همین است! شما اگر بسیار تلاش کنید و بسیار باهوش باشید می‌توانید جزو ۱ درصد ثروتمند در آن زمینه باشید. با این تفاوت که اگر تلاش کردید و جزو آن یک درصد نشدید، کماکان به جایگاه شغلی و درآمدی بالایی در آن شغل رسیده‌اید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *