Rumored Buzz on نتورک مارکتینگ

بازاریابی شبکه ای چیست؟
یا فرد از لیدر کراس برای مشکلات تیم خودش وقت جلسه تک به تک میگره تا ازش تجربه بگیره

بسیاری از مردم ممکن است بدلیل نقص فراوانی که در آنها وجود دارد شما را دلسرد کنند، اما باید قوی باشید و انتقاد و بدگویی را رد کنید.

اما کم کم هویت و ویژگی‌های مهم مخاطبین خود را خواهید دانست و می‌توانید استراتژی‌های بهتری بچینید.

بازاریابی شبکه ای به دلیل امکان داشتن آزادی زمان، کسب و کار سودآور و فرصتی برای ترسیم مسیر موفقیت خود، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

تمام حقوق مادی و معنوی محتوا و سرویس های این سایت، متعلق به  مجموعه علم پول  بوده، و انتشار، یا استفاده از آنها بدون ذکر نام منبع شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

گراف: میشه گفت همان کشیدن چارت سازمانی ، گراف در ریاضی به مجموعه از هم گسسته است که با یک خط به هم متصل هستند

اگر برای کمک به دیگران اعلام آمادگی کردید، سر قول خود بمانید و حداکثر ظرف مدت ۲ روز به قول خود عمل کنید.

بازاریابی و فروش بازاریابی شبکه‌ ای چیست؟ ۱۰ مزایا و معایب نتورک مارکتینگ

گوگل آنالیتیکس چیست؟ تاثیر آنالیتیکس در توسعه آنلاین کسب و کار

برای اینکه بدانید استراتژی بازاریابی شما جواب می‌دهد یا نه، باید بدانید که این استراتژی چه تعداد لید جذب کرده است و از این تعداد چه درصدی خرید کرده‌اند؟ در واقع درصد تبدیل خود را در یک بازه زمانی بدانید.

درآمد در بازاریابی شبکه ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیر مجموعه کسب می شود. در بازاریابی شبکه ای، بازاریاب ها بصورت تبلیغات کلامی یا تبلیغات چهره به چهره اقدام به فروش محصولات کمپانی می کنند.

زیرا اشخاص در این شبکه به صورتی رفتار می‌کنند که گویی شرکت مورد نظر توسط شخص آن‌ها اداره می‌شود.

برخی تصور می‌کنند بازاریابی بازاریابی شبکه ای ایمیلی مزیتی ندارد و استفاده از آن بی فایده است. اما با مشورت با یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می‌توانید بفهمید که استفاده از کدام یک از این روش‌ها به نفع شما است.

مثلا برای جذب لید نوعی محتوا تولید کنید، برای آگاهی از برند محتوایی دیگر و برای ترغیب لیدها به خرید نوع دیگری از محتوا.

https://luxurynetworker.ir/%d8%b9%d9%85%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%aa-%d9%87%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%be/

آیا با تلاش و کوشش و… می‌توان موفق شد؟
محیط نتورک مارکتینگ پر است از جملاتی که انگیزشی هستند، جملاتی با مضمون:

تلاش کردن نتیجه‌بخش است.
هیچ وقت ناامید نشو.
هر کس بهت گفت موفق نمیشی بدون داره بهت حسادت می‌کنه.
موفق شو و با لامبورگینی از جلوشون رد شو تا بسوزن.
و…
نفس بسیاری از این جملات درست است. بله با تلاش و کوشش و شکست‌ناپذیری می‌توان موفق شد. اما قبل از آن مسلما باید در مسیری درست گام برداریم. جوانب مختلف کاری که می‌خواهیم انجام دهیم را بسنجیم، بعد اقدام کنیم. از کاری که می‌خواهیم انجام دهیم مطمئن شویم، بعد تلاش و سخت کوشی و تسلیم نشدن و… را استارت بزنیم. «انتخاب یک شغل درست» نیز بخشی از این تلاش و کوشش و… است.

برخی از اصلی‌ترین انتقادهایی که به سیستم فعلی نتورک مارکتینگ در ایران وارد است موارد زیر می‌باشد:

کیفیت کالاهایی که بسیاری از این شرکت‌ها ارائه می‌دهند، گاها فوق‌العاده پایین است. بنابراین کمتر می‌توان توقع داشت که این محصول به طور دائم و مستمر به فروش رود. مگر توسط خود بازاریاب و آن ۳۰ نفر از دوستان و آشنایان اطراف او.
تعداد بازاریاب‌ها از حدی که فراتر برود، بازاریاب‌های بخش متوسط رو به پایین هرم، عملا درآمد قابل توجهی نمی‌توانند داشته باشند و صرفا اندک فروشی می‌توانند بکنند و آن سود رویایی فقط می‌تواند عاید اعضای بالای هرم باشد (مسئله فروریزش هرم).
وقتی که بررسی می‌کنید که در چه حالت می‌توانید با این سیستم ثروتمند شوید، می‌بینید که باید تیمی بزرگ و فعال را داشته باشید. یک هرم بزرگ که بیشتر اعضای آن فعال هستند و دائم در حال فروش هستند. و این، تنها حالتی است که شما می‌توانید موفق شوید.
برای داشتن چنین هرمی قطعا شما باید یکی از سخت‌کوش‌ترین و باهوش‌ترین افراد کشور باشید (بدون اغراق). و فقط ۱ درصد از افراد در این سیستم‌ها می‌توانند چنین موفقیتی داشته باشند. در صورتی که در بسیاری از مشاغل دیگر هم همین است! شما اگر بسیار تلاش کنید و بسیار باهوش باشید می‌توانید جزو ۱ درصد ثروتمند در آن زمینه باشید. با این تفاوت که اگر تلاش کردید و جزو آن یک درصد نشدید، کماکان به جایگاه شغلی و درآمدی بالایی در آن شغل رسیده‌اید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *